نمایندگی ماموت

مجموعه بازرگانی و خدماتی کلوندی مفتخر به همکاری با شرکت ماموت از سال ۱۳۹۰ بصورت رسمی می باشد.

مجموعه بازرگانی و خدماتی کلوندی مفتخر به همکاری با شرکت ماموت از سال ۱۳۹۰ بصورت رسمی می باشد. این مجموعه با توجه به نفوذ خود در بازار استان های همدان، کرمانشاه، کردستان، ایلام، لرستان و زنجان توانسته است همواره یکی از همکاران قابل اتکا برای هلدینگ معظم ماموت بوده و بر این اساس در سال ۱۳۹۵ بعنوان نمایندگی انحصاری این شرکت در استان همدان برگزیده شد.

ماموت نامی شناخته شده در پهنه صنعت بین الملل به عنوان یکی از بزرگ ترین مجتمع‌های صنعتی کشور در سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در زمینی به مساحت ۵۰ هکتار آغاز نموده و در حال حاضر پس از گذشت بیش از یک دهه با احداث چندین کارخانه در وسعتی بیش از دو میلیون متر مربع مشغول می باشد. شرکت با دارا بودن کادر فنی مجرب و متخصص با هدف کیفیت برتر و توجه خاص مدیریت ارشد سازمان به این هدف با شعار (کیفیت برتر از آن ماست) توانسته است گام‌های بزرگ و موثری را در جهت پیشبرد صنعت کشور بردارد.
این مجتمع با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی و تکنولوژی شرکت‌های معتبر خارجی، امکان تولید قابل رقابت با محصولات برتر جهانی بر اساس خواسته های مشتری را فراهم نموده که در این خصوص با برنامه ریزی به عمل آمده و تجهیز کارخانه های خود به ماشین آلات و کسب تکنولوژی روز دنیا، یکی از برترین و مطرح ترین صنایع در کیفیت تولید و حجم صادرات در سطح خاورمیانه می باشد. ماموت به منظور افزایش تولیدات خود و همچنین تسهیل نمودن صادرات اقدام به احداث کارخانه ای مدرن در کشورهای حوزه خلیج فارس و تأسیس شرکت های تجاری در کشورهای آلمان،‌کویت، سوریه و کشورهای آفریقایی نموده است.
مجتمع صنعتی ماموت با تکیه بر رعایت استانداردهای ملی و بین المللی و با بهره گیری از کلیه توان مهندسی، تجربه و دانش فنی، در راستای تحقیق و توسعه و تولید پنج گروه محصولات متنوع در چندین نوبت به عنوان تولیدکننده و صادرکننده نمونه کشور انتخاب و از مقام محترم ریاست جمهور، لوح برترین صنایع را در این خصوص دریافت نموده است. ماموت با تولیدات خود علاوه بر پاسخگویی به نیاز داخلی در تحقق اهداف توسعه اقتصادی کشور با صدور این محصولات به سه قاره اروپا، آسیا و آفریقا گام های اثر بخشی برداشته است. به پیوست توضیح مختصری از محصولات تولیدی ماموت جهت آشنایی بیشتر ارائه می گردد.
ماموت معتبرترین نام در صنعت حمل و نقل، صنعت ساختمان، صنایع مخابراتی و سیستم های پیشرفته با نوآوری و بهره مندی از تکنولوژی برتر است که تولیدات زیر را با کیفیتی بالا در لیست تولیدات خود دارد.

با توجه به حجم بالای تولیدات شرکت ماموت، این هلدینگ اقدام به بخشبندی هر محصول در قالب دپارتمانی جداگانه نموده است. بدین دلیل با توجه به حجم کاری مجموعه کلوندی در زمینه همکاری در فروش انواع ساندویچ پانل جهت مصارف صنعتی و کشاورزی(از قبیل سردخانه های منطقه ای و …)و کانکس های نگهبانی و کارگاهی با این مجموعه وارد همکاری شده است.

۱- کانکس های ماموت

کانکس نگهبانی۴

۲- ساندویچ پانل های ماموت

ساندویچ پانل اتاق تمیز۲

ثبت دیدگاه