بهمن لیزینگ و لیزینگ آریادانا

 شرکت بهمن لیزینگ (سهامی عام) در آذر ماه ۱۳۸۱ با سرمایه‏ گذاری مستقیم شرکت گروه بهمن تأسیس گردید.

 شرکت بهمن لیزینگ (سهامی عام) در آذر ماه ۱۳۸۱ با سرمایه‏ گذاری مستقیم شرکت گروه بهمن تأسیس گردید. شرکت دارای مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده و عضو موثر انجمن ملی شرکتهای لیزینگ ایران می باشد.اهداف اولیه تأسیس شرکت،عبارتند از :

توسعه بازار فروش محصولات گروه بهمن از طریق ایجاد تسهیلات ویژه برای واگذاری خودرو بصورت اجاره به شرط تملیک و یا فروش اقساطی جهت سازمانها، نهادها، مؤسسات دولتی و عمومی و افراد
انعطاف‏پذیری در برابر درخواستهای مشتریان
مدیریت استفاده بهینه از سرمایه
تحقق رفاه اجتماعی و کمک به اشتغال پایدار
حمایت از تولیدات و صنایع داخلی

*********************

شرکت لیزینگ آریا دانا در تاریخ ۰۹/۰۲/۱۳۸۳ بصورت شرکت سهامی عام تأسیس و طی شماره ۲۲۰۴۴۱ تحت نام شرکت سرمایه گذاری آریا دانا با سرمایه ۱۰ میلیون ریال در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است . برابر مصوبه  مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ ۰۶/۰۶/۱۳۸۴ و با افزایش سرمایه به مبلغ ۱۰۰میلیارد ریال نام شرکت به لیزینگ آریا دانا تغییر یافته است و در تاریخ ۰۲/۰۷/۱۳۸۷ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است .

همچنین برابر مصوبه مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام مورخ ۲۲/۰۳/۱۳۸۷ و در جهت تطبیق اساسنامه شرکت با دستورالعمل تأسیس شرکت های واسپاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اساسنامه جدید شرکت در تاریخ ۰۱/۰۵/۱۳۸۷ در مرجع ثبت شرکت ها به ثبت رسید. شرکت در تاریخ ۱۰/۰۹/۱۳۸۷ و طی نامه شماره ۵۰۹۸۷ موفق به اخذ مجوز فعالیت یک ساله از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و همچنین در تاریخ ۳۰/۰۹/۱۳۸۷ و طی نامه شماره ۱۳/۴-۱۲۱۳-۷۲۲-۳۰۹۸۷ موفق به اخذ مجوز شماره گذاری از پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گردید .

هم اکنون شرکت با مجوز فعالیت ۵ ساله به شماره ۳۸۵۷۶۵ مورخ ۲۸/۱۲/۹۲ صادره از بانک مرکزی جمهوری اسلامی مشغول فعالیت است .

**********************

مجموعه بازرگانی و خدماتی کلوندی از بدو تشکیل شرکت های بهمن لیزینگ و لیزینگ آریا دانا با ثبت قراردادهایی جداگانه کوشیده است تا با توجه به بودجه مشتریان خود در سطح استان های همدان، کرمانشاه، کردستان، ایلام و لرستان این منطقه را تحت پوشش خود قرار داده و خدمت رسانی هرچه بیشتر را برای هموطنان این استان ها فراهم آورد.

Pin It

ثبت دیدگاه